La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

0

@4Fabregas4 miałem Ci przypomnieć ten Twój komentarz xdxd wiec przypominam xdxd no narazie Nie wygląda to Lekko xd mimo ze prowadzi Barca 1-0 to jak tak dalej pójdzie wkońcu Atletico Madryt Strzeli ...

1

@Romario87
No i nie strzelili, a my z pierwszym golem na Metropolitano od 2019 roku, więc Lewego nam nie trzeba było jakby nie patrzeć.
Niemniej jednak daleko jestem od zadowolenia, Xavi nie chciał grać w tym meczu, chciał go wygrać jakkolwiek. Zamiast wyjść standardowym 4-3-3 z De Jongiem na DMie i zdominować rywali kombinował na wszelakie sposoby jak.. obronić się przez Atletico.
Niby zwycięzców się nie rozlicza, ale nie chcę więcej oglądać Barcelony tak nastawionej przez trenera, niezależnie od tego jakie to będzie przynosiło efekty w wynikach.

1

@4Fabregas4
Trzeba dopisać +3 trudny teren i lekko nie było ;) no w pewnych momentach to siedziałem jak na szpilach te wybicie Araujo z lini OMG mistrzostwo koncówka to masakra jak dała sie Barca zdominować.... zastanawiam się dlaczego nie chce dawać Xavi szanse Torre
Czy nie lepiej by zagrał niż Kessie ???? Chloopak szybki dynamiczny i drybling też ma wiec nie wiem nie rozumiem tego

1

@Romario87
Ktoś trafnie podsumował, że to było starcie Simeone vs Simeone.
Kessie nie wszedł ze względu na jakość gry, formę czy cokolwiek innego, wszedł bo jest duży i silny. Mało to barcelońskie, a Xavi jakby nie patrzeć przyszedł by odbudować styl i potrafi to zrobić.. My gramy najlepiej gdy nie wygrywamy, wtedy jest pełne ryzyko i gra taka jaka powinna być cały czas.
My kiedyś wychodziliśmy na rywali na początku tak jakby to była 80 minuta meczu i prowadzenie rywali. Po 20 minutach zamykaliśmy mecze. Teraz wychodzimy z obawą żeby nie stracić bramki, a jak ja strzelimy to już całkiem.
Ale jak mamy zmienić to podejście skoro Xavi nawet ustalając skład pokazuje im, że mają się skupiać na obronie..

0

@4Fabregas4
Hmm pytanie czy Xavi to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu czy nie za wczas został trenerem I zespołu czy nie lepiej by bylo gdyby zaczał jako asystent któregoś z trenerów z wiekszym doświadczeniem bądz od trenowania rezerw barcy

0

@Romario87
Jeśli chodzi o sam trening, wiedzę i jej przekazywanie jest to trener idealny. Ma jedynie problem z decyzjami personalnymi, nie chce zauważać, że Busquets już "nie dojeżdża", czy z Lewym nie potrafimy tworzyć sytuacji przeciwko mocniejszym rywalom. Tego nie zmieni bycie asystentem, albo trenerem słabszego zespołu, więc albo się tego nauczy będąc trenerem Barcy, albo już nigdy.

0

@4Fabregas4 no własnie dobre pytanie czy sie tego nauczy czy nie czas pokaże

0

@Romario87
Busquets to jeszcze jest szansa, że sam niedługo odejdzie, ale Lewy niestety zostanie. Czy Xavi zdecyduje się zrobić z niego wyłącznie rezerwowego na końcówki meczów, w których nie będzie nam szło i co najwyżej grającego od początku kilkanaście spotkań w sezonie ze słabszymi rywalami? Obawiam się, że może być z tym ciężko. Przyjdzie Maukoko i będzie grzał ławę, a po 2-3 sezonach okaże się, że jest (już) za słaby na Barcę..

0

@4Fabregas4
Noo co do Busiego zobacz z tego co czytam wrecz go prosza żeby został o rok przedłużył kontrakt nie ma kasy w klubie żeby kogoś kupić konkretnego aa jak już sie ktoś znajdzie to trzeba liczyć sie z dużym wydatkiem tym bardziej że kluby widzą że Barca problem z hajsem wiec podnoszą ceny aa co do Lewego no to fakt z tym bedzie cieżko raczej wątpliwe że sie zgodzi na role rezerwowego albo na gre ze słabszymi pytanie czy jego mentalne podejście bedzie coś Ala CR że bedzie sie obrażal jak nie bedzie grał w 1 składzie
Maukoko zapewne bedzie grzał Ławe jeśli dołaczy bo Lewy musi grać wiec czarno to widze
Wgl wkońcu można z kimś normalnie dyskutować @4Fabregas4 bo co z nie którymi to cieżko na " La Rambla " ale Tyś to swój ziomek swoje argumenty podajesz ja to rozumiem podaje swoje i to jest gites tak to można konwersacje prowadzić ;) nikt nikogo nie wyzwa kulturka ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?