La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

2

Nie wiem czy ktoś z Was również ma aktualnie taki 'syndrom luzu kibicowskiego' po tym jak Messi z Argentyną zdobył MŚ. Ewentualne niepowodzenia Barcy już tak nie bolą jak kiedyś. Wcześniej dużo gorzej to znosiłem. Chyba poczułem się spełniony jako widz tego sportu i drużyny. Widziałem już wszystko - sezon z 6 pucharami Guardioli po kuriozalne blamaze w LM i LaLiga. Nie to, że już mi nie zależy po 2 dekadach kibicowania FCB, hmm.. Po prostu widok Leo podnoszącego ten puchar to było kompletne dopełnienie. Słynna truskawka na torcie.

1

@Bezhistorii Mam trochę podobnie

1

@barcanawieki a no właśnie :)

1

@Bezhistorii A ja mam odwrotnie. Kompletnie Leo mi nie robi, płakałem jak odchodził, oglądałem w PSG itd, ba mogę się określić jako wielki fanatyk jego. Ale jakoś czym dłużej w PSG tym bardziej przestał mi robić. Nadal jednak jestem w 100% kibicem Barcy, już 20 lat.

1

@tbas spoko, rozumiem. Ja też! Nawet mi broda latała jak w radio potwierdzili oficjalnie, że Neymar idzie do Paryża bo naiwnie się łudziłem, że do tego jednak nie dojdzie. Beka, kiedyś bałem się, że zacząłem kibicować bardziej Messiemu niż Barcy ale moją miłość ostatecznie dzielę po równo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?