La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

konto usunięte

23

Jakby lewus grał w pierwszej połowie za Fatiego to myślę że byłoby już po meczu. Były tam takie sytuacje gdzie typowa dziewiątka by zamieniła na bramkę a zwłaszcza on.

11

@Emhyr Tak samo jak z Espanyolem by te sytuacje wykorzystywał???
Fati miał trochę okazji ale wybitne one nie były, wszystko na styku i zawodnicy Atletico blokowali w ostatniej chwili pomimo że Ansu szybko się zbierał do strzałów.
Lewy w jego sytuacjach nic więcej by nie zrobił.

konto usunięte

2

@Roobo Z Espanyolem miał jedną sytuację. Nie broń Fatiego bo jest tragiczny. W kilku sytuacjach wystarczyło pomyśleć a nie strzelać na pałe w obrońców. Jestem pewny że z jedną by wbił.

6

@Emhyr Nie bronię Fatiego bo grał dziś słabo ale nie ze względu na te okazje.
Lewy miał jedną setkę z Espanyolem i ze trzy bardzo dobre sytuacje.

0

@Roobo no już nie wyolbrzymiaj...Lewy zagrał mocno przeciętnie z Espanyolem, ale nie róbmy z niego kogoś gorszego od Fatiego, a taki jest wydźwięk Twojego komentarza. Mimo wszystko Lewy wyraźnie jest najlepszym strzelcem w lidze..

2

@michal26 Nie prawda,ja tu nawet ich nie porównuje, więc nie wciskaj mi nie moich słów.
Fati ma lata świetlne do Lewego.

Chodzi mi jedynie o to że sytuację Ansu nie były klarowne,moim zdaniem zrobił co mógł i Lewy zrobił by to samo.
Jedynie jakiś świetny drybler, który by np genialnie nawinął rywala by coś mógł zmienić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?