La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

2

Żeby wygrać lm trzeba mieć trenera z topki, Tuchel z przeciętna kadra potrafił ograć City, a z wuefistą dalej będziemy pykać w lidze Europy

konto usunięte

2

@Salchent Nie wiem czy Flick jest wielkim trenerem a wygrał LM. Di Matteo wygrał LM z Chelsea a wielkim trenerem nie jest. Znakomity trener jakim jest Guardiola po odejściu z Barcelony LM nie wygrał a prowadził dwa wielkie kluby

1

@Janiama No i Flick wygrał przez dwa sezony tyle co wuefista nie wygra przez cały pobyt tutaj

0

@Janiama Barca nie jest w sytuacji Bayernu, który może sobie eksperymentować, poza tym jaka kadrę ma Bayern a jaka Barca, o finansach nie wspomnę. Di matteo miał farta i jeden dobry sezon.
Guardiola ma wiele sukcesów i trenuje zespoły z topu, po prostu nie ma szczęścia, ale i tak każdy klub by się zabijał o niego.
Barca za to drugi raz z rzędu nie umie wyjść z grupy LM, fajnie nie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?