La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

0

Atalanta kolejny mecz się kompromituje, 6 minuta i 1:0 dla Bologni

0

@Medium Bo tam Gesperini się zasiedział. Regres z roku na rok. I trzeba nowego pomysłu i świeżości. A lecą na sentymencie....

4

@Medium to już nie Atalanta z pięknym Josipem, to już 3 lata jak kręcił Valencię. Szkoda tego ćwierćfinału z PSG, był potencjał nawet na finał LM, w półfinale graliby z Lipskiem

Komentarz usunięty

1

@barcelonaLM Sfrajerzyli na maksa wtedy

1

@PatrykBarca Sam prezydent i zarząd deklarowali walkę o utrzymanie w tym sezonie, strasznie niskie ambicje, zresztą widać to po ruchach transferowych, że tam coś nie tak się dzieje

0

@PatrykBarca Nie Gasp się zasiedział, tylko ma coraz słabszych piłkarzy w kadrze. Przecież w porównaniu z tym jacy byli piłkarze w Bergamo 4 lata temu i jaka formę prezentowali to jest to przepaść. Gasp jest trudnym szkoleniowcem, ale zbudował zespół, któremu teraz brakuje kontynuacji. Jeszcze mu Ruslan uciekł do OM.

0

@BorzyKrzys Jasne że tak. Ale kogo to wina że nawet piłkarze którzy zostali mają regres formy? Kadrę ma słabszą.
Ale też piłkarze którzy odeszli zawodzą w nowych klubach..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?