La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

0

Już oficjalnie psg nie będzie celebrować przed meczem zwycięstwa Messiego na mundialu, więc Leo będzie jedynym reprezentantem Argentyny, który nie dostanie żadnego hołdu od swojego obecnego klubu :)

1

@Kuba_1 Nie jest to dziwne. Prezes Mbappe by się obraził.

13

@Kuba_1 Po co mają narażać go na gwizdy jakichś sfrustrowanych żabojadów? Dostał szpaler od kolegów z szatni, statuetke od klubu i gitara. Zresztą myślę, że on ma to głęboko w dupie. Ważne, że puchar świata w gablocie

0

@Ptasior Z tego co czytałem, to kibice mają właśnie przywitać go ciepło i będą skandować jego nazwisko na początku meczu, więc nie wiem czemu nie może chociaż zaprezentować medalu. Chory klub.

0

@Kuba_1 Jeśli kibice przywitają go ciepło, to będzie to o nich dobrze świadczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?