- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
2
Prawie na półmetku LaLigi jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli bez Messiego, ze średnią ekipą i jeszcze bardziej średnim "trenerem".
Mission Imposible. :D
6
@gaucho104 I w lidze europy :D
4
@gaucho104 ekipa to akurat jest bardzo dobra.
3
@gaucho104 A gdzie w Europie jesteśmy po odejściu Msesiego?
5
@gaucho104 w 2 sezonie bez Messiego po sprowadzeniu topowej 9 na świecie i jednak pewnych zmianach w drużynie i z Mareczkiem w top form. (tego ostatniego nie mieliśmy od myślę, że mniej więcej od sezonów 17/18 i 18/19) ale też w drugim sezonie z rzędu nie wychodzimy z grupy w LM. Z czego w tym tracimy szansę na wyjście przed rozegraniem przez nas 5! meczu.
1
@AdiKingu96 nie jest najgorsza, ale czym możemy postraszyć z przodu oprócz Lewego i Dembele jak ma dzień? W obronieteż średnio. Araujo prezentuje odpowiedni poziom i Kounde. Balde, Christensen, Alba, czy Garcia to zależy od meczu.
0
@gaucho104 Czy ja wiem czy średnia ekipa? Teraz jeszcze po transferach Kounde czy Lewego. Poza byciem liderem z 3 punktową przewagą jesteśmy również w Lidze Europy, co już nie napawa aż takim optymizmem.
0
@mekston @P33ck @Kondziubarca i cyk haczyk połknięty. :P
Wiem że w Europie słabo wyglądamy. Ale z Messim też dobrze nie wyglądaliśmy ostatnio co pokazało nam P$G, Juventus, czy Roma. Jedynie z Liverpoolem Leoś stanął na wysokości zadania w przeciwieństwie do reszty ekipy.
To był największy błąd tego klubu - opieranie wszystkiego na Messim i teraz mamy tego konsekwencje...
2
@gaucho104 z Juve na wyjeździe Messi był najlepszy na boisku po naszej stronie - więc słaba pamięć. Fajnie, że wymieniasz mecze przegrane, ale dodaj mecze wygrane
Plus dodaj te występy gdzie Messi nas przepychał przez 1/8 np. - więc nie jedynie z Liverpoolem, bo najpierw była faza grupowa z której wychodziliśmy z Leo w składzie (co teraz 2 razy nam się nie udało), a potem np. 19/20 1/8 - z Napoli, w 17/18 piszesz Roma, a kto był kluczowy, żebyśmy Chelsea przeszli - hmmm, czyżby zawodnik co strzelił 3 gole i zaliczył asystę w dwumeczu?
W 18/19 - Liverpool, ale i United i Lyon. W 15/16 Arsenal. W 16/17 w grupie hat trick z City. Jednak wyglądaliśmy sporo lepiej niż ostatnie 2 lata.
0
@mekston no to wyobraź sobie że mamy dalej Messiego i brak wzmocnień które w jego miejsce przyszły. Gdzie byśmy byli? Pewnie w finale LM co? Do kogo by dogrywał piłki? Do REya Manaja z przodu, czy na skrzydło do Ez Abde?
Po prostu jesteśmy w fatalnym momencie i żaden Messi by nas z grupy nie wyciągnął. A w jego miejsce przyszło KILKU zawodników, dzięki którym mamy jakąkolwiek głębię składu.
0
@gaucho104 to już gdybanie - wg mnie nawet w 20/21 z Messim byśmy wyszli z grupy - mecze były inne, ale spokojnie myślę, że "Messi factor" na tyle by zadziałał, że z Benficą u siebie byśmy wygrali.