- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1515 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1515 Culés
0
Kocham nasze skromne Juleczki, które bez zastanowienia ocenia kogoś innego xD
https://streamable.com/5eb340
2
@Medium gość jest 5/10, normik typowy, julki 6-7 max, ładne ale bez szału, tylko ego wyjechane w kosmos mając tylu spermiarzy i piesków pod sobą xD
1
@ranger3120 To jest prawdziwa natura dzisiejszych kobiet, to że kobiety są bardziej wrażliwe od mężczyzn sprowadza się już do stereotypu z przeszłości
10
@Medium Ale w sumie nad czym miały się zastanawiać? ^ ^. Dziewczyna pokazuje im zdjęcie typa i pyta na ile go oceniają. Gość w kurtce i czapce. Na czym tutaj miały skupić uwagę? Na jego wnętrzu?
Może ich mowa ciała sugeruje, że uważają się za księżniczki, ale nie obraziły w żaden sposób gościa ze zdjęcia. Oceniły go zgodnie ze swoim sumieniem ^ ^
4
@Medium Jak ktoś daje w takim wywiadzie 10/10 samemu sobie to wszystko mówi o charakterze dalej osoby. Rozumiem, że ważnym jest podobać się sobie, ale jednak jakaś granica w tym powinna być.
0
@Medium ale odklejka... co miały powiedzieć że chcą poznać jego wnętrze? Normalna odpowiedź
2
@trolownik Założę się, że 1 na 1000 mężczyzn może, by oceniło kobietę w czapce i kurtce na 3/10, która jest szczupła i schludnie ubrana, obstawiam też, że mało który mężczyzna by ocenił siebie na 10/10, to tylko pokazuje wybujałe ego i pozycję kobiet, a mężczyzn w dzisiejszym świecie
0
@Medium Jest dużo takich kobiet, ale nie wszystkie. To jest generalizowanie. Te akurat faktycznie wyglądem i zachowaniem przypominają typowe "Julki", ale jest też wiele normalnych kobiet z całkiem innym podejściem, ale takie nie mają przebicia w internecie, a nawet żadnego parcia, aby się tam pojawiać.
2
@kuz to też zależy jak to ktoś powie, ta laska to wręcz przekonana, że jest 10/10, jakby powiedziała w formie żartobliwej to pewnie nikt by nie miał pretensji:p
0
@ranger3120 No typowa księżniczka :P
0
@kuz czemu? To że uważa się za atrakcyjna osobę to ok, to znak że czuję się ze sobą dobrze. Nikogo nie obraziła przecież. A to że typa w czapce i kurtce na tyle oceniła no to jej opinia. Nie powiedziała przecież że jest obleśny
0
@Katalończyk 99 Mozna czuć się ze sobą dobrze i ze swoim wyglądem i dać sobie 7/10. Ktoś musi byc osobowością narcystyczną, jeżeli bez wahania daje 10/10. Ale to juz kwestie psychologiczne. Tymbardziej jak mowi to kobieta z dwiema tonami tapety na twarzy. :) ;