- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1566 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1566 Culés
5
Z całym szacunkiem do Nadala, ale on już powinien odpuścić sobie tenis. Kontuzja za kontuzją, ciało juz nie wytrzymuje tyle lat grania na intensywnym poziomie. Jest już wyeksploatowane do granic możliwości. Ciągle mówi, że zażywa ogromną ilość środków przeciwzapalnych żeby móc trenować i żyć bez bólu. Wygrał wszystko w tenisie, jest jednym z najlepszych tenisistów w historii, ikoną tego sportu. Teraz powinien zadbać o siebie.
4
@Klaudiaa8 sportowa ambicja, pewnie gdyby nie była tak wielka on sam nie stałby się wielki
7
@Klaudiaa8 Wydaje mi się, że jeśli na RG również szybko odpadnie, to wtedy już odpuści, ale na pewno jeszcze będzie chciał spróbować. Sportowiec z ogromnymi ambicjami, coś ala Ronaldo w piłce, ale jednak ma trochę więcej w głowie.
2
@Klaudiaa8 Od 2006 roku tyle meczów Rafy człowiek się naoglądał, że śmiało może odłożyć rakietę na bok :D
1
@NaFazieHitman tylko ta ambicja też go niszczy zdrowotnie. Biorąc pod uwagę jakie ma problemy z chodzeniem i ze swoją stopą to już go można nazwać kaleką. Czy kolejna wygrana na rzecz swojego zdrowia jest aż tak tego warta?
2
@TheNekro94 ambicji nie można mu odmówić. W przeciwieństwie do Ronaldo ciągle jest w formie, ale jego ciało to wrak.
1
@Klaudiaa8CCo ciekawe, ten syndrom Mueller-Weissa zdiagnozowano u niego już w wieku 19 lat.
Od początku wiedział że to będzie się pogarszać a sport na najwyższym poziomie prawdopodpbnie bardzo to przyśpieszy.
1
@Klaudiaa8 Na starość i nie tylko może zniszczyć sobie zdrowie, a raczej w przyszłości na pewno będzie miał problemy zdrowotne prze to., Takie poważniejsze (oby nie) problemy zdrowotne odbijają się również na psychice i z człowieka może zrobić się wrak. Jeśli on cały czas walczyć z bólem zwłaszcza w tym wieku to powinien kończyć karierę. Jeśli nie daj boże przez to miałby jakieś bardzo poważne problemy ze zdrowiem, to przy tym wygrana więcej turniejów jest kompletnie nic nie warta.
0
@NaFazieHitman Ambicje, ambicją, ale zdrowie jest najważniejsze. Jeśli przez swoją ambicje zrujnuje zdrowie, co za tym idzie i źycie to będzie tego ogromnie żałować.
0
@Kamiloza91 zgadza się, tylko on już to zdrowie sobie zniszczył. Zamiast przerwać to i podreperować resztki swojego zniszczonego organizmu, żeby mu się jak najlepiej na sportowej emeryturze żyło to on dalej je katuje.