La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

0

Widze, ze sporo faworytow dzisiaj odpadlo z AO - Ruud, Schwartzman, Fritz, mimo wszystko Zverev...

0

@JimMorrisonFCB Schwartzman faworyt? On od roku gra jak gość z challangera

1

@JimMorrisonFCB Schwartzman czy Zverev to bardziej trzeba mówić "rozstawieni" nie faworycie. Co do Fritza i Ruuda pełna zgoda.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Djoko prosta droga do zwycięstwa.

0

@Medium Ale zawsze w AO sie spinal, wiec mimo wszystko z Wolfem powinien byl sobie poradzic.

1

@TheNekro94 na upartego to w 3 rundzie bardzo dobry technicznie i niewygodny Dimitrov (tylko parę lat po swoim prime) i Djoko ma z nim bilans 9-1.

Potem w 1/4 Rune / Rublev, ale do 3 wygranych to też ciężko to widzieć.

Nie dość, że Serb był dużym faworytem to jeszcze drabinka się pięknie dla niego otworzyła.

1

@JimMorrisonFCB Diegula to przede wszystkim FO i mączka - tam robił 2x 1/4, 1x 1/2, 4 rundę a często odpadał głównie dlatego, że wpadał w drabince na Nadala.

Potem to US Open, gdzie 2x łapał 1/4 w Australii to były 3 i 4 rundy, ale to jak dochodzisz zwykle do 3/4 rundy to też wielkim zaskoczeniem nie może być, że odpadasz rundę wcześniej. Też nieco się pomęczył chłopak w 1 rundzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?