- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
0
No, teraz Francuz bierze seta i meczyk się rozkręca.
O, a może nie trzeba będzie.
1
@VamosRakieta Nie rób sobie nadziei, że Djoko skreczuje :)
2
@VamosRakieta Ale który Francuz? Bonzi, Couacaud, czy Mannarino? ;)
0
@Barcanajlepszyteam jak będzie 1-1 to nie wykluczałbym tego :)
1
@JimMorrisonFCB Coco :)
1
@VamosRakieta Moim zdaniem nie ma opcji, żeby Djoko skreczował mecz , który może na spokojnie wygrać, mimo kontuzji. Dodatkowo za wczesny etap turnieju, a Novak już nie takie mecze wygrywał.
1
@VamosRakieta Medical time out wjedzie i bedzie jak nowonarodzony.
0
@Barcanajlepszyteam no, mimo seta Francuza niestety na to wygląda.
0
@JimMorrisonFCB Tak, bo przecież Djoko tak obniżył poziom, że musi brać medicale, żeby wygrać z mocno przeciętnym tenisistą. Nie może mieć kontuzji, dyskomfortu.
0
@Barcanajlepszyteam Po prostu nie zawsze chce mi sie wierzyc w te jego kontuzje. Byc moze w tym przypadku jest inaczej, ale juz widac ze zaraz bedzie gladki set dla Serba.
0
@JimMorrisonFCB To powiedz mi jaki jest sens udawać kontuzję w meczu ze słabym rywalem, z którym Djoko w normalnej dyspozycji wygrywa w max dwie godziny? Chce sobie specjalnie wiecej pograć przed następnymi rundami i stracić siły, które w jego wieku mają naprawdę spore znaczenie?
0
@Barcanajlepszyteam Nie wiem, z jakiegos powodu drugiego seta przegral, za chwile gladko wygra seta. Tak nagle mu przeszlo po drugim secie? Dziwne to troche.
0
@JimMorrisonFCB Może jakieś tabletki przeciwbólowe zaczęły działać?