La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

0

Tak tylko przypomnę, że jak Fernando Santos obejmował Portugalię w 2014 roku to wartości poszczególnych zawodników na transfermakt wyglądały następująco (od największej do najmniejszej).
1. Cristiano Ronaldo - 100 mln euro.
2. Joao Moutinho - 30 mln euro.
3. Rui Patricio - 20 mln euro.
4. Pepe - 18 mln euro.
5. Nani - 16 mln euro.
6. Coentrao - 14 mln euro.

To jak spojrzymy na reprezentację Polski i przyrównamy zawodników z podobnych pozycji.

1. Robert Lewandowski - 45 mln euro (ale ma już 34 lata).
2. Piotr Zieliński - 40 mln euro.
3. Wojciech Szczęsny - 13 mln euro.
4. Jan Bednarek - 18 mln euro.
5. Nicola Zalewski - 15 mln euro.
6. Cash - 22 mln euro.

Moim zdaniem nie odstajemy piłkarsko zbyt mocno od reprezentacji Portugalii z 2014 roku.

1

@Sawik_10 Wycenowo nie, piłkarsko bardzo.

4

@Sawik_10 Wiesz ile wtedy w piłce warte były pieniądze, a ile są teraz?
Sam Pepe na SO był lepszy od wszystkich naszych obrońców razem wziętych

0

@Sawik_10 Odstajemy jak cholera, bo im nie przeszkadzała piłka przy nodze, a u nas technika użytkowa to tragedia, poza Zielińskim i Lewym. Reszta drewno, a to ma znaczenie.

0

@Sawik_10 tak porównuj obecne czasy do czasów 8 lat temu xD, bardzo mądre.

0

@Medium
Wiem.
W 2014 roku:
1. Luis Suarez przeszedł do Barcy za 81 mln euro. 6 miesięcy temu Haaland do City za 60-75 mln euro.
2. James do Realu za 80 mln euro.
3. Di Maria za 75 mln euro do United.
4. A taki David Luiz za 50 mln euro do PSG.

0

@Sawik_10 Haaland tez przeszedl za tyle za ile przeszedl z uwagi na klauzule

0

@Sawik_10 Lol, aktualnie za średniaka typu Fofana, płaci się gruba kasę, w 2014 tak nie było. Wybrałeś sobie pod tezę 4 transfery, fajnie, ale generalnie z roku na rok więcej kasy się wydaje przynajmniej w Anglii.

0

@KlonaZepan
14 lat temu Barcelona kupiła Ibrahimovicia za 70 mln euro i oddała Samuela Eto'o, którego wycena na transfermarkt wynosiła 42 mln euro.

To patrząc na ceny napastników droższi jako napastnicy byli tylko: Mbappe, Ronaldo, Griezmann, czy Lukaku.

0

@Sawik_10 nie patrzysz na sprawę globalnie, czyli ile kluby wydają ogólnie na transfery. Aktualnie za średniaka musisz wydać spora kasę, bo angole windują ceny. Chyba że mu się kontrakt kończy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?