La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

3

Pro Evolution Soccer 2019 to taka gra, w której przyjemniej gra się Polską niż Barceloną. To taka gra, gdzie Polska gra agresywniej, a wszystkie drugie piłki swobodnie zbiera poprzez absurdalnie dobrą walkę w powietrzu. To również taka gra, gdzie na tym prawie najwyższym poziomie trudności Polską spokojnie można zajść do wszystkich możliwych finałów, a Barcelona ma zadziwiająco dużo niedokładności.

Im więcej gram w gry piłkarskie typu FIFA czy PES tym bardziej się zastanawiam czy rzeczywiście zrobienie dobrej gry piłkarskiej bez idiotycznych założeń, czy mechanik jest tak trudne, czy po prostu gry piłkarskie są w rękach wszechstronnie nieuzdolnionych i leniwych developerów?

1

@macio_944 A propos, masz jakies newsy odnosnie UFL?

Swoja droga, PES 6 do dzisiaj jak dla mnie jest chyba najbardziej grywalna wersja.

2

@macio_944 Jak PES to tylko 5 i 6 :P

1

@JimMorrisonFCB Właśnie nie śledziłem ostatnio, ale jak zobaczę i jak coś do wrzucę na dniach post z oznaczeniem.
@Bartas7VeB PES 6 to legenda :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?