- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 894 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 894 Culés
17
Kończąc aferę samochodowa. Gość został wyjaśniony i dalej brnie wiec już olewam temat i więcej mu nie odpisze. Proszę żebyście już nie oznaczali mnie w osobnych postach bo się robi spam i pewnie wiele osób irytuje(a było chyba z 15 takich postów). Jak kogoś zirytowała drama to sory, nie chciałem zeby wynikł z tego taki gnój, po prostu chciałem się pochwalić fajnym autem. Zamykam wątek i życzę wszystkim miłego weekendu.
6
@Janas11224 Przynajmniej w końcu całe forum zobaczyło co to za jeden bo ja już się na nim poznałem dawno temu. Kolejne nabrzmiałe EGO i toksyczna osobowość.
0
@Janas11224 Uff. Ile się można flexować bryką :]
Jakiś "random" skradł ci show... fura na wymiane, bo już nie robi efektu "wow".
0
@Comfortable_ a to flex się nie skończył. Jak ci przeszkadza to zablokuj mnie bo planuje jeszcze w przyszłości dodać co nie co związanego z tym samochodem. Flex był jednym zdjęciem, na tym powinno się skończyć
1
@Janas11224 Dopiero teraz odszukałem ten temat i co chodziło. Ja bym olał randoma z neta, ale fajnie, że go wyjaśniłeś. Niech Ci służy ta bryka, jest piękna.
0
@Janas11224 Mi to nie przeszkadza. Mam tylko nadzieję, że jak zobacze twój post w gorących to będzie o czymś związanym z autem, a nie 10-cioma komentarzami, że to nie twoja fura :D
2
@Comfortable_ tez mam taka nadzieje. Na szczęście 95% komentarzy jest w porządku
0
@Janas11224 Każdy normalny człowiek cieszy się, że drugiemu jest choć trochę lepiej. Zazdroszczą tylko nienormalni, którzy nie potrafią zapracować na to i wylewają żale w internecie.
0
@Janas11224 Miałem też na myśli, że obejdzie się bez śmieszków.
0
@Comfortable_ smieszkow i bezbekow raczej nie da się uniknąć