La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 656 Culés

2

a w pierwszy dzień wojny uciekłby do Berlina :D


3

@Hubsao
Jak Macierewicz bohater ze Smoleńska.
Zamiast jechać na miejsce katastrofy, spierdzielal do Polski :)

konto usunięte

4

@Hubsao O Zelenskim też tak mówiono, że komik, że oligarchy go wybrały i ucieknie. Przypominam, że Morawiecki był w Kijowie, gdy kacapy dalej na niego nacierały.

0

@Hubsao A niech ucieka.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Ja tam PiSu nie lubię, ale wydaje mi się, że Morawiecki to patriota i zostałby na miejscu. Szczególnie po doświadczeniach ukraińskich, gdzie Ruskie nie mogą zająć Kijowa więc tym bardziej nie zajęliby Warszawy.

2

@Rl9k1nG ja tam od początku widziałem w Zelenskim dobrego człowieka który chce jak najlepiej dla swojego kraju :) o Mateuszu tego powiedzieć nie mogę.

konto usunięte

1

@Hubsao Bo nie jesteś w ich polityce itd. Tam jest taka korupcja itd. że polska polityka to raczej nic przy tej ukraińskiej.

konto usunięte

2

@Hubsao Samolot do Rumunii ciągle w gotowości stoi

3

@Rl9k1nG proszę cię to koniuktoraliści z wyborami w tlę .Przez pierwsze miesiące nic nie zrobili.Pomimo,że w grudniu wiadomo było, co się szykuje.Ukraincom pomagali ludzie i samorządy.Dopiero jak zorientiwali się że ludzie, to popierają i Ameryka to wzieła swoje ręce , zorientiwali się że mogą coś ugrać w wyborach.To nie było tak,że oni odrazu się rzucili do pomocy.Pis jest partią sądaży i badań jeśli coś im się kalkuluje to to robią.Tym razem jest kwestia wyborów utrata władzy i ogromnego dostępu do koryta.Ewentualnego rozliczenia za tą władzę, jesień się zbliża.

2

@Hubsao PiS przypomina mi Sanację.Kaczyński jest jak Piłsudski...oby nie skończył podobnie.

0

@Rl9k1nG kto on jest patriota;)))ten naturalny kłamca!!!!jak dla mnie to działkowiec powinien mu wręczyć nagrodę;)jak sasinowi poczta medal;) patriota dobre:))) najlepszy żart jaki dziś słyszałem.Humor mi poprawiłeś;)Znaczy propaganda tvp ma się dobrze,a bareja miałby co robić patriota;))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?