La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

0

Ale mnie piecze, że Bayern wypożycza sobie jednego z najlepszych bocznych obrońców na świecie. Ja rozumiem, że był ostatnio pod formą, ale strasznie dziwny ruch ze strony Guardioli. I kto tam teraz będzie grał na LO? Ake z Gomezem? Dziwna sprawa.

konto usunięte

2

@Antimadridista_WR On jest teraz na poziomie Semedo a nie najlepszy na świecie. Dalot go wygryzł na mundialu a w City jakiś młodzik

konto usunięte

0

@Antimadridista_WR jednym z najlepszych to on był. Gdyby był taki dobry to przecież City by go nie puszczało, i to jeszcze do Bayernu.

1

@MesQueUnClub96 Przecież Ty jeden mecz City obejrzałeś pewnie w tym seoznie i się wypowiadasz xD

2

@Antimadridista_WR Pep wprowadza tego młodego Rico Lewisa, oglądałem go z Tottkami, naprawdę fajny zawodnik.

2

@Emhyr @MesQueUnClub96 Napisałem, że jest pod formą, ale to wciąż TOP gracz. Jeszcze wzmacniają potencjalnego rywala w UCL.

konto usunięte

0

@Medium Przecież to nawet z logiki można odczytać. Jak Pep gra jakimiś młodymi zamiast nim to musi być cienki.

1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?