La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 745 Culés

1

Samcy alfa urażeni homopropagandą w The Last of Us, bo jak to chłop z chłopem? Kto tak widział? Ale takom kobitke w scenie łóżkowej to już by se chętnie pooglądał. Śmieszne są komentarze i lament tych osób których męskość została urażona, odcinek moim zdaniem był b dobry. Większość to by chciała tylko rozwałke, zombie, rozwałke, zombie i tak w kółko.. zapominając o reszcie wartości które w świecie przeoranym kataklizmem wciąż są żywe jak chociażby miłość. Natomiast nie mam nic do osób, które potrafią w sensowny sposób napisać i uargumentować co im się nie podobało, zamiast rzucać obelgi w stronę osób innej orientacji i pokazywać swoją męskość. Moim zdaniem sam wątek miłosny można by trochę uszczuplić, może faktycznie ten odcinek momentami się dłużył, nie było tego napięcia co w poprzednich, ale nie liczę na to, że każdy będzie obfitował w te same emocje. Fajnie, że twórcy zdecydowali się na taki ruch, nie porwał mnie ten odcinek jak poprzednie, ale uważam że wciąż jest on bardzo dobry i zasługuje na szansę.

0

@Donnie_Darko No ekstra

1

@Donnie_Darko Skonczcie juz o tym durnym serialu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?