La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

4

Chciałbym zobaczyć takiego Lahoza tłumaczącego Camp Nou że dał czerwoną kartkę zawodnikowi Espanyolu, po czym widzi na monitorze jak ten kopie w głowę Lewego ale jednak za słabo i trzeba tą kartkę cofnąć.
Jak dojdzie do tego że hiszpańscy sędziowie będą tłumaczyć swoje decyzje to trzeba będzie zawsze mieć dużo popcornu i pieluchomajtki...

0

@kejdzi faktycznie tam nie powinno być czerwonej. Lahoz popełnił jednak błąd. Powinien cofnąć czerwoną i dać żółtą. Tyle że to byłaby druga żółta. Efekt ten sam a obyłoby się bez błędu sędziego.

0

@kejdzi a ja uważam, że nie wiele to zmieni tak naprawdę, bo sędzia może podjąć decyzję w którąkolwiek ze stron i zawsze się wytłumaczy, lepiej lub gorzej, ale jednak zawsze będzie to powiedzenie mógł dać karnego ale nie musiał..

3

@Chlebek23391 Przynajmniej daje to szansę na polemikę z argumentami sędziego. Teraz nawet tych argumentów nie znamy....

2

@kejdzi no dokładnie tak powie. W trakcie transmisji pomyślałem , że Lahoz się pospieszył z tą kartką ale jak zobaczyłem powtórkę na VARze to pomyślałem : No to raz Lahoz ma rację a ja się pomyłem. A on zmienił decyzję! Ten koleś się myli nawet jak się przedstawia - pin do karty zapisuje na odwrocie, żeby się nie pomylić a do kompa ma hasło Admin1

1

@van Baster słuchaj , jeszcze bedziemy tęsknic za takim profesjonalistą jak Mateo :D on dodaje kolorytu meczom , a że wiekszego niz same gole no to kto by na to patrzył :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?