La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

1



Dawno Korwin nie gadał głupot xD Ale już jak się odpalił to konkretnie xD

4

@DonMatteo901 On chyba trolluje, bo to jest niemożliwe co on pieprzy xD

0

@DonMatteo901 Według mojej oceny to on zawsze był psychiczny, nie siedzi w psychiatryku bo jest publiczny i polityczny, ale idealnie by się wpasował do zakładu w Tworkach.

konto usunięte

1

@DonMatteo901 Dawno głupot nie gadał...

0

@Rl9k1nG ten Zełeński to ciągle tak samo ubrany chodzi, nie stać go na ubrania?

0

@lucas/catalan Też mnie to zainteresowało, zwłaszcza, że w tym swetrze był na spotkaniu z europejskimi przywodcami na Zachodzie Europy, co na pierwszy rzut oka wyglada jak oznaka braku szacunku. Potem obiło mi sie o oczy, iż prezydent Ukrainy zadeklarował, że na czas wojny bedzie zawsze tak ubrany, by okazać jedność z narodem, ktory walczy z najezdzcą z Rosji.

0

@Ojciec5tkidzieci robi się na dziada tak naprawdę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?