La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 879 Culés

konto usunięte

0

Czesc, czy orientuje sie ktos moze odnosnie dowodu osobistego? Moj niestety troche sie wygiąl w spodniach natomiast wszystko jest widoczne, nie ma zadnych rysek no i oczywiscie nie jest on przeciety. Mam w marcu wylot, myslicie ze bedzie problem ze straza granicza na odprawie? Czy takie wygiecie to nie powinienem sie bac? Dowod jest wazny, czytalem ze tylko przeciety dowod jest uznawany za niewazny. Byl ktos w podobenj sytuacji? Dzieki za odpowiedz z gory

1

@Miszak Jak jest czytelny i cały to nie ma problemu, ewentualnie podedź do urzędu i pokaż/zapytaj :D

konto usunięte

1

@Miszak lepiej jakbyś poszedł do urzędu miasta się zapytać

0

@kuz Nie będzie problemu. Tylko ciekawi mnie fakt, jak może się "wygiąć" dowod w kieszeni? To jest całkiem twardy materiał. No, ale spoko, jak napisał @kuz, dopóki jest cały, to jest ok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?