La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

14

Ale jest pozytyw. Kessie wygląda już lepiej niż wyglądał.

1

@Coutinho007 Może się pomalował ?? ;) żarcik faktycznie chłopak się zaczyna odnajdywać.

0

@sokot To jeden z nielicznych pozytywów :)

1

@Coutinho007 tiaaa ale ogólnie znowu odjebali. Xavi nawymyślał

0

@sokot Pokazał, że ma wywalone na te rozgrywki.

1

@Coutinho007 albo chciał zrobić z siebie znafce a wystarczyło wystawić sprawdzony skład w sprawdzonej formacji który robił robote od kilku meczy i nie było na nich bata. To jest właśnie głupota niektórych trenerów. wpieprzają kij w szprychy jak rower dobrze jedzie bo myślą że są już na takim poziomie że to ich zasługa że dobrze jedzie i że mogą pociągać za wszystkie sznurki. ja uważam że jak sieznalazło idealną jedenestkę w idealnym ustawieniu to trzeba nią grać aż przeciwnicy znajdą na nią sposób dopiero wtedy kombinowć. Ale nie krówa doświadczenia mu się zachciało i Alba kopał się po czole przez 40 minut pierwszej połowy.

0

@sokot Nie wiem kiedy w końcu oni ogarną, że Alba to już mentalnie nie dojeżdza na mecze w Europejskich Pucharach i umożliwia gruzowanie na nas.. Na szczęście to MU a nie Bayern czy City bo Alba by był gorzej upokarzany niż El Jarek przez Ojczyma w wannie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?