- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
9
Wszedł Christensem i Balde i skończył się atak United. Naprawdę nie jestem w stanie pojąć tej dezycji z Alonso i Albą. Jeszcze kumam jakby były rotacje i wybrał po prostu jedna z opcji mimo ze gorszą, ale gramy tą samą formacją od dłuższego czasu, sprawdza się to i na taki ważny mecz Xavi dostaje wylewu i wystawia kogoś innego. Te dwa gole są na jego konto.
1
@Janas11224 nie kolego. Pierwszy gol to błąd Ter Stegena. Drugi - błąd Raphinhi. Alonso strzelił bramkę i nie popełnił dziś błędu, był solidny. Alba grał niedokładnie - fakt, ale w ostatnich meczach wyglądał obiecująco.
2
@pioz123 pierwszy gol to błąd Ter Stegena na spółkę z Alonso. Nie doszło by do strzału jakby Alonso był dobrym obrońca
1
@pioz123 Trzeba być ślepym żeby nie widzieć różnicy jak wygląda gra w defensywie gdy gra podstawowa obrona, a gdy gra Alba z Alosno...
0
@Janas11224 nie. Ter Stegen nie ma prawa tego wpuścić.
0
@MateuszGotowka99 a czy ja mówię, że nie ma różnicy? Stwierdzam fakt, że zagrał solidnie. Dziś Alonso zagrał lepiej od Kounde i strzelił bramkę a robi się z niego winnego. Macie nierówno pod kopułą? :)
0
@pioz123 zgadzam się, a Alonso nie ma prawa tak zgubić krycia
0
@pioz123 nie żartuj. Mieliśmy farta ze tylko jedna bramkę straciliśmy po jego błędzie. Zagrał fatalnie
0
@Janas11224 nie zgubił, jest wolny i tyle :) nie robię z niego wybitnego stopera ale nie zgadzam się, że on i Alba są winni straconych goli.
0
@Janas11224 o farcie to może mówić United... brak karniaka, słupek... A w której sytuacji my go mieliśmy? Być może czegoś nie pamiętam, to mnie oświeć :)