La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

18

4

@Pawel13sz U mnie w lodówce podobne widoki

2

@Pawel13sz Ciagle jak widze Twoje posty to wydaje mi sie, ze pisze DePe

1

@kuz Hahaha, dobre :D

1

@kuz Mam nadzieje, ze chodzi o wodke, a nie o piwo ;)

1

@JimMorrisonFCB Przynajmniej treść wartościowa ;)

0

@JimMorrisonFCB Heh, ja wiem, to żarcik tylko, ale na żubrach się w sumie wychowałem i za małolata się dużo piło tego. 6%, na spirytusie. Miało sponiewierać a nie smakować, chociaż i tak uważam, że nie jest najgorszy. Do domu żeby wypić dla smaku bym nie kupił, ale pod chmurką z ziomkami wejdzie jak złoto. :D

0

@kuz Wiadomo, za malolata sie szlo w ilosc nie jakosc, ale teraz bym tego nie przelknal :)

1

@JimMorrisonFCB Ja tak mam z tatrą i harnasiem, nie do przełknięcia.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB tez przez chwile miałem takie wrażenie jakbym to ja pisał
@Pawel13sz Pawelek, idź się ponapinaj jak ktoś ci napisze, że Lewy > Suarez

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?