La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

9

Więcej przegrywow w zespole to napewno się uda. Ostatnio wyszedł Alba się zesrać, to dzisiaj pozostali weterani dostali szansę. I się zesrali. No, ale powtórzę to co pisałem przed meczem. Uczenie się na błędach jest dla frajerów. My lecimy po bandzie.

1

@arasz1819 byłbym daleki od obarczania za dzisiejsza porażkę przede wszystkim weteranów, ale każdy widzi to co chce widzieć

1

@arasz1819 kto konkretnie dzisiaj się zesrał?

0

@arasz1819 Zaraz wlatuje nowy kontrakt dla Roberto, czekamy jeszcze na Busiego i lecimy po LM w przyszłym sezonie ;)

3

@arasz1819 Ty jesteś takim populista, ze można się złapać za głowę. Ilu było dzisiaj weteranów w 11. Busquets, który zagrał zajebisty mecz, Roberto, mecz przeciętny.

Koniec listy.

0

@Beztroskii Roberto tragedia, Busquets przy każdym golu udział i mnóstwo strat. Gdzie ty widziales zajebisty mecz? Chyba nie ten ogladales. I to samo Alba tydzirn temu. Jakies pierdolenie o jego formie, a przed meczem pisałem że się zesra. To są mentalne przegrywa i nic tego nie zmieni. Dobry mecz z ogórkami w lidze też. Najważniejsze mecze zawsze przegramy z nimi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?