La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

0

Terminarz Realu po Klasyku wygląda dość przyjemnie, tym bardziej jak odpadną z LM. Mniej niż 4 pkt przewagi po Klasyku będzie oznaczać IMO spore problemy z utrzymaniem 1. miejsca, 3 najbliższe mecze w lidze bardzo dużo zadecydują

1

@barcelonaLM Jakbyśmy mieli taką przewagę na ostatnie 8, a nie 15 kolejek, to można byłoby mówić o tym, że mistrz pewniak, jednak na tyle spotkań jeszcze możemy stracić coś. Dopiero byłaby kompromitacja, jakby właśnie przy ostatnich 8 meczach przy tej przewadze punktowej oddano mistrza. Przed sezonem pisałem, że oczekuję walki z Realem o mistrza, a nie wygrania go, póki co to robimy, a nawet wypadamy lepiej, jak oczekiwałem. Jedynie w LM się zawiodłem.

0

@barcelonaLM Wiesz Real w tych przyjemnych meczach potrafi się wywalić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?