La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

3

Jak podaje "Marca", Real Madryt NIE WEŹMIE udziału w dzisiejszej ceremonii FIFA „The Best”!

konto usunięte

1

@barcanawieki Po co mają jechać? Mają robić sztuczny uśmieszek dla trzymającego nagrodę Leo Messiego XD?

1

@barcanawieki Nie dziwię się im, jako zwycięzcy LM i mistrzowie Hiszpanii nawet nie są brani pod uwagę zbytnio w nagrodach, bo "recency bias".
Martinez zgarnie nagrodę dla bramkarza za jeden dobry mecz, mimo że Kurtuła był lepszy, a nawet na mundialu Livaković grał lepiej. Scaloni zgarnie nagrodę dla najlepszego trenera, mimo że Ancelotti pobił 2 rekordy zostając 1 trenerem z 4xLM w gablocie i pierwszym trenerem który zdobył mistrza w każdej z Top 4 lig. Messi zgarnie nagrodę, a już Mbappe ma większą szansę na zrobienie niespodzianki, niż zdobywca ZP Benzema.

Organizowanie takiej gali 2 miesiące po mundialu nie ma żadnego sensu

0

@Klejnot_Nilu No i co z tego że pobił 2 rekordy? xD nagroda jest za poprzedni rok a nie za całą karierę. Od samego początku było wiadomo, że mundial będzie decydujący w kwestii tych wyróżnień

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?