La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

konto usunięte

5

Mega Crasch na Nürnburgringu.
Ciekawe czy 5gwiazdek NCAP pomoglo ludziom w megance.
https://www.instagram.com/reel/CpGBedxIkZy/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
I tak chce powrotu F1 na ten tor,ale FIA jest zbyt cipowata na taki ruch.
Chce zobaczyc ile jaj maja terazniejsi kierowcy.
Albon w "normalnym"aucie piszczal jak dziweczynka.


Kimi wie jak sie tam jezdzi,Giovinazzi gacie pelne

Prosze tylko o jeden wyscig...
Czy to az tak duzo???

@lucas/catalan @Kessie @JimMorrisonFCB

1

@SteuerFreiMoney Może na Nurburing wrócą ale napewno nie na tą najdłuższą nitkę

konto usunięte

1

@lucas/catalan no ale GP to juz nie to samo co cale "GreenHell"

1

@SteuerFreiMoney Przecież to filmik z Nurburgring Nordschleife a nie z samego toru przystosowanego pod F1... F1 po Nordschleife nigdy nie pojedzie, tam by trzeba było asfalt na całej długości toru wymienić i pozbyć się słynnych wyboji na dwóch "karuzelach". Z resztą, tam jest wąsko jak w Monako - nie ma to sensu przy obecnych rozmiarach bolidu

0

@SteuerFreiMoney a Ty miales okazje tam kiedys polatac?

1

Piekna ta Alfa - swietnie jej pasuje ten kolor, zupelnie jak British Racing Green.

konto usunięte

3

@JimMorrisonFCB joo.
Mniejwiecej raz na dwa miechy lecim z ziomkami.
Serdeczne 3 okrazenia.
Pierwsze wolne drugie szybsze trzecie na zaboj,albo sie uda albo skonczysz jak Meganka xD
@qbuteq wiem,wlasnie o ten tor mi chodzi.
Sprinterski jest nudny jak flaki z olejem.
Wyboje na "karuzelach" niech likwiduja i tak malo kto z nich korzysta.
Wymiana asfaltu jest rok temu robiona,wszelkie napisy sa naniesione metoda kopiuj-wklej spowrotem.
Moze kosztem Monaco??
Napewno bylby ten wyscig ciekawszy niz Monaco.
@qbuteq jeszcze jedno jesli tam wedlug niektorych tutaj "amatorzy" z GT3 daja rade sie wyprzedzac w trzech i jeszcze do tego dublowac wolniejsze auta,to tymbardziej nie widze problemu w sciganiu sie tam F1.

1

@SteuerFreiMoney a tu Kubica w BMW M4

konto usunięte

1

@Kessie widzialem przymierzal sie wtedy do scigania w VLN,ale musial robic licencje na nowo i zaczynac od jednej z nizszych profesjonalnych klas chyba V2 i zwatpil.
Za to mamy tam Polskiego mistrza Kube Giermaziaka.
W VLN licencja z F1 nie obowiazuje ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?