- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
0
Orientujecie się skąd takie rozjazd cenowy pomiędzy tymi popularnymi mediamarktami a resztą? Niby ten sam model, nowy, te najważniejsze opcje i funkcje te same. Tylko te ceny podejrzane. Np ten sferis.pl sporo ocen, raczej pozytywne. Ktoś ma pomysł?
https://zapodaj.net/9736297fbcadb.png.html
2
@arasz1819 zobacz czy to samo. Jest wersja esim i WiFi. Ja też kupiłem watch samsunga o 500zl tańszy. Okazało się że przyjechał z Francji! Ale nówka, gwarancja itd normalnie
2
@arasz1819 Amazon legit sklep, zobacz tylko czy nie jest to jakiś refub.
2
@arasz1819 Sprawdź czy specyfikacje takie same, jeden model może być np. powystawowy - stąd dużo niższa cena.
3
@arasz1819 Sprawdź czy nie jest OUTLET albo przesyłka 20 dni (Chiny)
0
@tbas @skorupa1117 @kylian7 @MesQueUnClub_87
https://www.sferis.pl/samsung-r890-galaxy-watch-4-classic-stainless-steel-46mm-black-i274175?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=139c3347-2826-c504-5d3a-bfc6ba6fe93e
wygląda wszystko legitnie i nie jest to jakiś po regeneracj, dostawa szybka.
2
@arasz1819 jest legitny, on nie ma esim dlatego ta cena. Mam ten sam byku, też płaciłem około 900zl.chyba nawet mniej, tylko z Francji przyjechał
0
@tbas No to gitara. Nie specjalnie mi zależy ma tym esim, ale przynajmniej się dowiedziałem że już takie są:] dzięki.
0
@arasz1819 baterie w Samsungu chujnia. Korci mnie nowy xiaomi, bateria 14 dni z zachowaniem wszystkiego co ma Samsung
0
@tbas chujnia tzn ile? Nie mów, że codziennie ładowanie?
0
@arasz1819 dwa dni. Chujnia arasz,
0
@tbas ale takie zwykłe użytkowanie czy tam jakieś cuda wyczyniasz? Trochę słabo.
0
@arasz1819 nic nie wyczyniam. No siłka więc wtedy uruchamiam tryb sport, a tak to uruchimone badanie tętna i sleep. A i cały czas uruchomiony tryb oszczędności baterii. Więc ja swój sprzedaje mam 4 i biorę xiaomi watch albo pro albo huaweii. Mam na chacie Huawei pro gt2, 2 tygodnie trzyma a te same funkcje. Nfc tamten nie ma ale rzadko korzystam, dwa razy dupe uratowało