La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 906 Culés

0

Decyzję głównego o braku karnego mogę zrozumieć bo był tak ustawiony, że mógł nie widzieć kontaktu, ale braku interwencji VARu nie rozumiem. Chyba jedyne wytłumaczenie może być takie, że VAR interweniuje tylko przy oczywistych karnych a ten uznano za nieoczywisty, ale to też byłby cyrk.

0

@Aragorn33 No jak nie oczywiste to zapraszamy do monitora sedziego i tyle;

0

@Aragorn33 tam chyba była interwencja VAR. Zanim wznowili grę to sędzia ich chwilę przytrzymał

0

@takisobiektos no nie, zgodnie z przepisami var może interweniować tylko przy oczywistych błędach, a nie sytuacjach spornych.

0

@Azi w takiej sytuacji zawsze jest interwencja VAR, ale wzywają sędziego do monitora tylko gdy uznają, że błąd głównego arbitra jest oczywisty.

0

@Aragorn33 do monitora to wzywają chyba wtedy gdy to główny ma podjąć ostateczną decyzję.

0

@Azi nie, główny zawsze podejmuje ostateczną decyzję. VAR wzywa do monitora tylko, gdy jest pewny, że decyzja powinna być zmieniona. Natomiast sprawdzać musi wszystkie sytuacje.

0

@Aragorn33 przecież nie wzywa zawsze do monitora jak sędzia puszcza grę a potem okazuje się że jednak będzie karny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?