La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

0

Zastanawia mnie jak mamy stwierdzić czy Alarcon ma szanse zaistnieć na dłużej z pierwszej drużynie skoro nawet jak gra to tylko jakieś końcówki w takich spotkaniach jak dziś, z Almeria czy Cadiz? Szanse jakieś dostaje? Niby tak, ale w takich okolicznościach kiedy jego rola ogranicza się tylko do bronienia lub wrzucania w pole karne to nawet Neymar by nic nie pokazał. Jeśli przedłużyli z nim umowę tylko po to żeby miał dostawać takie szanse to lepiej nie zawracajmy chłopakowi dupy i sprzedajmy go latem. Chyba, że taki był zamysł. Wystawić kilka razy w La liga żeby podnieść cenę i potem opchnąć go latem. Chociaż tutaj nawet nie ma za bardzo okazji żeby pokazać co potrafi. Takie przemyślenia po kolejnej „szansie” w końcówce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?