La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 731 Culés

1

Ale bym chciał, żeby przyszedł do nas Bobby Firmino w lato. Wolny zawodnik takiej klasy w roli uzupełnienia składu (zmiennik Lewgo) za darmoszkę. Tylko wątpię, żeby pasowała mu taka rola, bo to ostatnia jego szansa na klub z regularną grą, bo ma dopiero 31 lat.

1

@Antimadridista_WR firmino lewy dembele atak ;P

0

@Antimadridista_WR Dwóch środkowych napastników którzy mają już bliżej, niż dalej do końca? Nie kupuję tego, chociaż Roque to kot w worku

0

@kamilop dlatego ja postawiłbym na gwarantowaną jakość tu i teraz. Nie mamy nic do stracenia, bo nie kupujemy go za 50mln. Dać mu 2-letni kontrakt i byłoby git :)

1

@Antimadridista_WR Kurczę, ale czy Firmino jest obecnie jakimś gwarantem jakości? Wolałbym już Thurama który dysponuje większą dynamiką

0

@kamilop też bardzo ciekawa opcja i może rzeczywiście nawet ciut lepsza, bo zawsze jest czas na sprzedaż w przypadku niepowodzenia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?