La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

konto usunięte

2

Podbeskidzie wygrywa 4:0 z Chrobrym a dwie bramki strzelił Goku który grał w Barcelonie B przez 3 sezony i wykręcał niezłe statystyki. Nawet nie wiedziałem że kiedyś taki zawodnik tam był

0

@Emhyr A gdzie Vegeta? :D A tak serio to Juan Roman on swego czasu w Śląsku był;

konto usunięte

0

@takisobiektos W Wiśle Rodado gra on akurat niedawno grał w Barcie B ale wybitnie mu tam nie idzie

0

@Emhyr Tych piłkarzy którzy sie przez Barce B przewinęło w Polsce paru było. Manneh w górniku był, Matías Nahuel który miał pół roku w Barcelonie B gra w Śląsku, a z Goku w Śląsku grał Sito Riera :D

0

@Emhyr I cyk 2.5+ siedzi

konto usunięte

0

@takisobiektos Trochę śmiesznie że po takiej szkółce lądują w ekstraklasie i sobie nie radzą

konto usunięte

1

@BulaKG Ja tam under fauli dałem i pewnie wejdzie też

0

@Emhyr to Roman, Goku sobie tak o dał bo fan DB ale no fajnie widzieć takiego zawodnika z takim można powiedzieć nazwiskiem

0

@Emhyr Szkółka Barcy jest specyficzna wystarczy popatrzeć jak radzą sobie wypożyczeni z Barcy piłkarze który wychodzą z szkółki.

konto usunięte

0

@takisobiektos Przydałby się porządny materiał o całym szkoleniu bo potrafią tworzyć niesamowite talenty a ci co stamtąd odchodzą praktycznie zawsze kopią się po czole

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?