La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

5

Barca potrzebuje trofeów, bo od lat się tylko kompromitujemy, ale tu i tak oczekuje się jeszcze wielkiego stylu...

Ja tam takim stylem chciałbym wygrać Ligę Mistrzów czy Mistrzostwo :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Tylko z takim "stylem" nie mamy czego szukać w LM. :D

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ligi Mistrzów takim czymś nie wygrasz ;) Nawet Ligi Europy jak pokazał ten sezon

1

@marcin62 Przypominam Ci że Real wygrał 3 razy pod rząd w podobnych okolicznościach :)

1

@marcin62 @GeraltzKatalonii pewnie przed sezonem powiedzielibyście, że nie ma szans tak wygrać mistrzostwa

0

@okiemtypera_lucaxx95 No ja przed sezonem drżałem o grę w lidze mistrzów, bo sytuacja była dramatyczna

ale liga mistrzów to zupełnie inna półka, na obecną chwilę imo poza zasięgiem

0

@El Plutoninho Real strzelał więcej niż 1 bramkę na mecz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?