La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

12

Cała Hiszpania atakuje Barcelonę. Ludzie aż płoną z zawiści, rzucają nam banknoty, pierdziela coś o kupowaniu sędziów. Tymczasem Xavineta wygrywa kolejny mecz na styku 1:0. W dodatku po decyzjach VARu, co spowodowało jeszcze większy ból dupy. Mnie to bawi xD

7

@Ptasior tylko nie ma co się dziwić, że jest taki hejt na Barcelonę

0

@Zoker Niech hejtuja. My robimy swoje na boisku i wygrywamy.

4

@Zoker możesz rozwinąć z jakich względów "nie ma co się dziwić?"

0

@Dr_Cabasisi El Caso Negreira i tyle w temacie

5

@Zoker No domyślam się, ale to głównie nagonka medialna na nas, do tego nie ma żadnego prawomocnego wyroku stwierdzającego popełnienie przestępstwa korupcji, a ludzie już ferują wyroki.

Mnie to dziwi i nigdy nie przestanie dziwić, pod tym względem, że w obecnych czasach łatwo jest zniszczyć komuś życie, reputację, dobre imię - samym tylko oskarżaniem. Nam przypisuje się łatkę korupcji, podczas, gdy piłkarze zostawiają krew, pot i łzy na boisku. I to nie jest fair. Mieszanie sportu z polityką nie jest fair.

Będę bronił naszej szatni oraz klubu, bo nagonka jest nieproporcjonalna w stosunku do wywołanej afery. Jestem pewien, że Barca z tego wyjdzie jeszcze silniejsza.

1

@Dr_Cabasisi Czyli kibice innych zespołów mają przymknąć oko na fakt, że Barcelona ma jakieś powiązania z sędziami, bo piłkarze wylewają pot, krew i łzy na boisku?
Ja nie mówię, że hejt jest słuszny, a jedynie stwierdziłem, że nie ma co się dziwić, że on występuje. Wiadomo, że jest takie coś jak domniemanie niewinności, ale dopóki Barcelona nie zostanie oczyszczona z zarzutów to ten hejt będzie się pojawiał.

0

@Zoker Każdy człowiek powinien poczekać z ostatecznym osądem do czasu prawomocnego wyroku wydanego przez niezależny i niezawisły sąd. Zobacz co robi Prokuratura w naszym kraju pod wodzą ministra Z, mogą sypać z rękawa aktami oskarżenia na prawo i lewo, ale czy to oznacza, że ja mam się z nimi zgadzać?

Przykład: Ktoś kogoś potrąci, zupełnie nieszczęśliwy wypadek. Media piszą artykuły, że to było morderstwo bo ofiara znała się ze sprawcą i miała motyw. Czy ja na tej podstawie mam uważać tego człowieka za mordercę?

Hejt będzie się pojawiał, owszem. Ale mnie jako człowieka roztropnego będzie on zawsze dziwił. W szczególności, że w wielu przypadkach nie mamy do czynienia z hejtem a z publicznym mówieniem nieprawdy, czyli kłamstwem i oszczerstwem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?