La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

konto usunięte

10

Ależ to wczorajsze zwycięstwo cieszy potrójnie! Nie dość, ze przed Klasykiem jest 9 punktów przewagi, to jeszcze wygraliśmy z Bilbao na ich stadionie. Dodatkowo nie uznali im bramki co bardzo cieszy i to po dotknięciu piłki ręka przez Bilbaońskiego troglodytę Muniaina. Pod koniec jeszcze Stegen i Alonso świetnie obronili przed strata bramki i miny oraz gestykulacje ich śmiesznych kibiców. No lepiej być nie mogło! Każde zwycięstwo nad tym baskijskim podklubem cieszy jak zwycięstwo dające 10 punktów.

Marzenie, żeby kiedyś Bilbao razem z Espanyolem spadli z ligi w tym samym sezonie i długo nie wrócili do LL.

6

@DaPidejpi do tego załatwiliśmy Ernesto jego własną bronią 1:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

5

@DaPidejpi mocne słowa jak na 15latka

19

@DaPidejpi Ale od Bilbao to ty się odpier
Ogromny klub z pokaźną historią, jedna z wizytówek La Liga. Milion razy bardziej wolę ich niż jakieś Getafy, Cadizy czy inne Almerie

konto usunięte

1

@qbuteq ja mam swoje zdanie na temat Bilbao, ty swoje i elo panie biemdablju

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?