- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 603 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 603 Culés
0
https://x.com/ReshadRahman_/status/1638230411149975553 Szukajcie a.. nie znajdziecie. Niech sobie Tebas odpuści bo zaraz na niego bombka zleci i będzie musiał się tłumaczyć.
0
@Emhyr Aż się boję zapytać co ma z tym wszystkim wspólnego Tebas xD
0
@zenoowity
0
@Emhyr Człowiek który "zarządza" projektem la Ligi który idzie na wojnę z klubami ucinając im limity płac do minimum tylko po to żeby jego La Liga była "zdrowa".
Człowiek który straci najwięcej na ewentualnej nieobecności Barcy np w LM ... człowiek który jak tylko wyszło o tym info od razu się odciął od tego tematu mówiąc że żadnych kar ze strony La Ligi w stosunku do Barcy nie będzie?
Myślę że Tebas dzwonił po wszystkich sędziach la ligi grożąc im że jak tylko coś powiedzą ( jeżeli ewentualnie wiedzą) to będą mieli prze**** :)
To jest tak samo zabawne jak mówienie że Ruscy wysadzili NS2 xD
Człowiek kopie pod Barcelonę która jest jednym z 2 teamów które mu przynoszą kasę żeby w pierwszy dzień powiedzieć że La Liga nic im nie zrobi xD Bardzo mądre stwierdzenie.
Nie dziwię się takim już z resztą ... pełno tu ludzi mówiących że afera z Negrejrą to wina Bartka xD
0
@zenoowity Przecież Tebas ma w dupie La Ligę. CVC mówi to panu coś? Ta umowa co miała "polepszyć" sytuację klubów jeszcze bardziej ich pogrążyła a Tebas dostał "bonus" za przekonanie klubów do tego projektu od firmy która sponsoruje ten deal. Nie wydaje ci się to dziwne? Jeśli nie to musisz mieć mocno spaczony umysł. Gość robi pod siebie tą ligę a nie dla jej dobra bo już ma od UEFY zaklepany stołek w zarządzie i chce się nachapać kasy ile się da przed odejściem. Odciął się bo sam maczał w tym palce myślisz czemu za Bartka wszystko było legalne a teraz nagle nie? Dlaczego Bartek kupił Griezmanna za fejkowe pieniądze a Tebas się nie przywalił? Jest tyle pytań na które mi nie odpowiesz.