La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

9

Argentyna na galowo

0

@Kuba_1 Napinać się na towarzyski z jakimiś jaśkami xD

3

@HighestInTheRoom oni już nie muszą się na nic napinać

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Tylko na takich grają to co mieli w ogóle nie przyjeżdżać ci najlepsi? Może nawet zawodnicy chcieli zagrać galowym jako Mistrzowie Świata

konto usunięte

9

@HighestInTheRoom Nie potrafią wygrać z nikim poważnym, to niech wygrają z ogórkami. Dlatego taki skład.

7

@tristan87 Dania ich wyjaśni...

0

@PatrychoO W sumie ta.

@Emhyr To mogli sobie załatwić mecz z nieco lepszą drużyną, a nie z jakimiś ogórasami, co ich luźno łykną 3,4:0

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Zawsze na takich grali nie wiem dlaczego to samo Brazylia

0

@Emhyr Nie wiem, jak dla mnie to jest kompletnie bez sensu.
Wystawiać galową "11" i ryzykować urazy z jakimiś jaśkami z Panamy, zamiast zagrać pół rezerwowym składem i dać szansę młodym.
Jeszcze, żeby to były jakieś eliminacje, ale to tylko towarzyski xD

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Brazylia też tak robiła. Może to wynika ze stref czasowych albo rywale nie chcą za daleko latać dlatego tak ciężko znaleźć mocniejszego rywala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?