La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

4

w zadnym silnym klubie Ansu nie dostanie miejsca wyjsciowej 11. jesli wydaje mu sie ze pojdzie do City czy Bayernu i bedzie tam grał to chyba sie mocno zdziwi. Nawet w United Totenhamie czy Interze mialby ogromne problemy nie mniejsze niz w Barcelonie.
Mimo wszystko jest to smutne ze ledwo 20letni pilkarz robi juz jakies problemy i ma zadania. spojrzmy na Isco czy Asensio, najlepsze lata kariery siedzieli/siedzą na lawie w madrycie i nigdy nie slyszlalem zeby ich agenci chodzili po biurach klubu. A tu 20latek ma żadania. Wg mnie sprzedac poki mozna, oczywiscie bedzie głowkowanie gdzie go wcisnac po tym jak Laporta dal mu bajonski kontrakt, ale za rok moze byc z nim ogromny problem bo bedzie szantazowal klub i moze sie skonczyc odejsciem za darmo.

0

@MOLESTA dostałby w gorniku zabrze chetnie bym go zobaczyłbym go w napadzie włodarczyk podolski okonuki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?