La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 657 Culés

0

jakie macie zdanie o cudownym zawodniku jakim jest Khvicha Kvaratskhelia dla mnie top jeden z lepszych jak nie najelpszy lewy skrzydłowy przypomina troszke młodego messiego tylko ze z broda i prawonoznego

2

@andres_xavi że ten sezon wybitny, ale za rok będzie wyglądał jak taki Walcott z Arsenalu. Dobry, ale nie wybitny

4

@andres_xavi Na razie zawodnik jednego sezonu. Wielu już takich było.

0

@FCB24 kvara w tym roku lige mistrzow zgsrnie

0

@PatrykBarca a ilu było takich ktorzy prowadzili swoj klub do zwyciestwa ligi od 30 lat i ile było takich ktorzy w pierwszym sezonie zagrali w połfinałach ligi mistrzow ?

2

@andres_xavi Tak? Jak Milan wyrzuca te Napoli z LM;

0

@andres_xavi no mam taką nadzieję...ale to pewnie wtedy zostanie sprzedany gdzieś za 140mln i presji nie dźwignie

1

@takisobiektos mowisz o tym milanie ktory dostaje 3:1 od udinese i nie umie pokonac salernitany czy ten klub ktory gra 36 i 41 latkiem na napadzie

0

@andres_xavi Akurat mecze Udine- Milan są dziwne dla Milanu, tak jak swego czasu Sociecdad vs Barca na Anoeta.

0

@andres_xavi Marcos Llorente zdobywajacy lige z Atleti i eliminujacy Liverpool z CL....sezon zycia i znikł. A tutaj ludzie go chcieli za 100mln....

0

@PatrykBarca kvara robi to lepiej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?