La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 977 Culés

konto usunięte

0

Frankowski o Messim na kanale Foot Truck:

"Messi w Argentynie, a Messi w PSG to jest trochę inny Messi. W Argentynie próbowaliśmy wszyscy odcinać go od podań, żeby nie dostawał tej piłki, a on i tak ją dostawał i coś zrobił z nią mega. Tu w PSG... Jest super dalej, ale to nie jest ten Messi z Argentyny"

Tutaj cały, luźny wywiad z Frankiem



O Messim dosyć krótko mówi, w zasadzie tylko to, co zacytowałem. Zaczyna się tak w okolicach 30:45. Generalnie niby nic odkrywczego nie powiedział, bo to widać w TV nawet, że w Argentynie widzimy lepszą i bardziej zmotywowaną wersję Messiego, ale teraz jest to potwierdzone od zawodnika, który widział Leo z wysokości boiska zarówno na Mundialu, jak i w Ligue 1

2

@P33ck Frankowski z Lens, a Frankowski z kadry to też inny piłkarz.

konto usunięte

1

@Ptasior A to prawda :D Tylko szkoda dla nas, że to w klubie jest kozakiem, a nie odwrotnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?