La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

konto usunięte

3

Brawo.

0

@Emhyr No i super, na pozycje Bernardo jest za free Leo. ;-)

0

@Lionel_Messi10 "Free Leo" to ogromny kontrakt, bonus dla ojca i dla samego Messiego za sam podpis?

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 Ale tu chodzi o to żeby przyszedł Gundogan który jest kluczowym wzmocnieniem ZA DARMO który ma taki sam a nawet większy wpływ na grę City niż Bernardo za 80 mln.

1

@Bartas7VeB No jesli Messi miałby takie warunki to nie przyjdzie xD musi przyjśc za grosze jakies 6 mln pensji i zadnych bonusów na ten moment.

1

@Emhyr Wiem, ale Gundogan nie jest ŚPO a ni PS, ja tylko dodałem że Bernardo to bez sensu transfer, jak można mieć Leo za free i do tego Legende klubu. ;-)

@Kondziubarca dokładnie z rana info wstawiałem 6/7mln ma mieć Leo czyli w środku drabinki płacowej będzie.

@Bartas7VeB Odsyłam do postu z rana.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12955423#comment-12955423

0

@Lionel_Messi10 Juz widzę jak się godzi na taką pensje. Chociaż jak do tego dostanie 70 milionów premii lojalnościowej i drugie tyle za podpis pod kontraktem to być może.

0

@Kondziubarca Wiec niech nie przychodzi wcale.

1

@Bartas7VeB Zgodzi się, bo nawet sam to mówił że jest gotów przystać na warunki takie jakie chce Barca.

0

@Lionel_Messi10 Oby przystał na obecne warunki PSG i człapał sobie w dalej w Paryżu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?