La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

2

Właściciel UFC grupa Endeavor przejęło federacje WWE. Endeavor potwierdziło zawarcie umowy z WWE na bazie której zostanie utworzona nowa spółka, którą będą współtworzyły WWE i UFC. Endeavor będzie posiadało pakiet kontrolny 51% tej firmy. Pozostałe 49% znajdzie się w rękach aktualnych udziałowców WWE. Nowa spółka będzie miała charakter łączący świat rozrywki ze światem sztuk walki. Na jej mocy WWE i UFC będą dalej działały jako odrębne podmioty, serwujące swoje własne produkty, ale pod jednym, ogólnym kierownictwem. Tak duża operacja na rynku będzie oczywiście wymagała akceptacji stosownych organów. Wszystkie formalności potrwają jeszcze przynajmniej kilka miesięcy, ale wszystko powinno się zamknąć w 2023 roku. Sama umowa przejęcia WWE przez Endeavor została już podpisana, co zakończyło erę w której federacja była kontrolowana przez rodzinę McMahonów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?