La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

2

i to ma być konkurencja dla Fify :)

1

@Kinginiesta @macio_944, co myslisz?

2

@JimMorrisonFCB
Plusy:
- dynamiczna i energiczna gra
- zawodnicy wydają się być mniej nieporadni niż w FIFIE i PESie
- graficznie nieźle, kibice całkiem fajnie przedstawieni, murawa i ogólne oświetlenie, ale...

Minusy:
- ...bardzo kiepskie odwzorowanie twarzy
- piłka ma mało wolności, wydaje się być zbytnio przyklejona do danego zawodnika co daje odczucie sztuczności
- bramkarze bardzo kiepsko są zaanimowani
- animacje też ogólnie pozostają wiele do życzenia
- dyscyplina taktyczna za bardzo nie istnieje na tym gameplayu, sporo miejsca, chaos etc.

Pamiętajmy natomiast, że jest to wersja Alpha (!), więc nawet nie beta i sporo się jeszcze zmieni. Poza tym to gra darmowa, więc to też trzeba brać pod uwagę. Biorąc te wszystkie czynniki: IMO nie jest źle, ale jeszcze sporo pracy powinni włożyć by wyglądało to bardziej interesująco i porządnie. Potencjał IMO jest.

2

@Kinginiesta Ciekawe jak to finalnie będzie wyglądać, bo zapowiada się kozacko. ;-)

@macio_944 W punkt! ;-)

2

@macio_944 No wlasnie tez mi sie wydaje, ze jeszcze troche zmian bedzie. Mi sie zwlaszcza podoba zachowanie pilki po kontakcie z murawa (fajnie "ucieka" po kozle).

2

@Kinginiesta Dla mnie jak na razie wygląda to dość budżetowo, ale tak jak Macio pisał, to jeszcze półprodukt i finalnie może wyglądać zupełnie inaczej.

0

@JimMorrisonFCB kilka niedociągnięć jest :D

0

@Kinginiesta No wiadomo, ale licze ze efekt koncowy bedzie duzo lepszy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?