La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

konto usunięte

0

Messi powinien akceptować tą ofertę, dwa lata w Arabii dla takiej kasy, nawet nie powinien sie zastanawiac, w Barcelonie nie ma nic do udowodnienia, z Argentyną wygrał wszystko, teraz ustawic sie najbardziej jak to możliwe o emerytura

6

@Anonymus0608 No to akceptuj za niego i idź grać z wielbłądami za niego. Krótko.

Leo wraca do Barcy i dupka zapiecze nie jednego na tej stronie.

8

@Anonymus0608 Przecież on taką ofertę dostanie od nich i za dwa/trzy lata. Szejki zrobią wszystko, żeby u nich zagrał, choćby nawet w wieku 40 lat.

4

@Anonymus0608 Myślę że Messi lepiej wie co powinien, a czego nie powinien drogi anonie

10

@Anonymus0608 „w Barcelonie nie ma nic do udowodnienia” - tak zabrzmiało jakby w Arabii miał cos do udowodnienia.

1

@Anonymus0608 tak i do tego będzie grał w jednej lidze ze swoim przyjacielem Cristiano Ronaldo:)

konto usunięte

0

@escarabajo w Arabi ma niebotyczne pieniądze za gre.

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 czemu ma kogokolwiek piec dupa na tej stronie?

1

@Anonymus0608 No jest tutaj dużo takich użytkowników co powrót Leo ich piecze. ;-)

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 ja ogólnie nie mówię że go nie chce no chce i to bardzo, ale no na jego miejscu wybrałbym hajs

0

@Anonymus0608 Rozumiem, no to słabo byś wybrał ;-)

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 sądzę że większość populacji by tak wybrała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?