La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

15

Przypomnę tylko "kibicom", że większość z Was chciała wywalić FdJ do ManU w wakacje i wylewała na niego pomyje. Podobnie zresztą z Dembele. Teraz widać, że to nasze główne filary. Oprócz nich Araujo, Christiansen, Pedri i Gavi (dwóch z nich też dzisiaj nie było). Reszta to niestety max przeciętność.

0

@MrCental No ale nie szalejmy z tym Dembele bo o ile jest naszym najlepszym skrzydłowym to nie zapominajmy że facet regularnie wypada z gry przez kontuzje i stawianie na niego to trochę jak hazard...

1

@MrCental Z tym de Jongiem, to się nie dziw, że większość chciała go wywalać, bo do tego sezonu facet nie pokazywał w zasadzie nic (poza krótkim fragmentem u Koemana). To chyba normalne, że jak zaczął grać i odgrywać bardzo ważną rolę, grając przy tym na miarę swojego potencjału, to ludzie chcą go ciągle oglądać.

Nie rozumiem nigdy tego czepiania się w stylu "a pół roku temu, jak była zupełnie inna sytuacja, to mówiłeś A, a teraz mówisz X". No jak pół roku temu była inna sytuacja, to chyba ludzie mają prawo mówić coś innego, niż jak sytuacja się zmienia, prawda? Z Dembele tak samo - 5 lat przeleżał w szpitalu, przed konsolą, albo przedreptał.

Jedyne czego te sytuacje dowodzą, to że piłka jest dynamiczna, ale to nie znaczy, że każdemu piłkarzowi trzeba dawać miliony szans. Raz się trafi, raz nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?