La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

10

Chłop wchodzi do PL i w debiutanckim (jeszcze nie zakończonym sezonie) ładuje 30 goli, kiedy przez ostatnie lata wystarczyło zakręcić się w pobliżu 20-25 żeby zdobyć złotego buta w lidze.

Pieprzony dzik, a jak go kontuzje nie zniszczą to będzie jeszcze lepszy

0

@marcin62 Jego zdrowie to jest własnie największa zagadka.

0

@takisobiektos Guardiola jak moze to go oszczędza, ale i tak dwa mniejsze urazy złapał.

Ogólnie ten sezon to w miarę spoko, ale dalej zobaczymy. Też jego postura może wbrew pozorom nie pomagać pod tym kątem.

0

@mekston No BvB było średnio niżej pisałem 26 meczów w 2 sezony. W city póki co tylko 4. Napewno przy takich warunkach przeciążenia są spore.

1

@takisobiektos Też w sumie ten sezon był dla niego bardzo dobry (w kontekście układu), bo on miał w listopadzie / grudniu przerwę z uwagi na kwestię MŚ. Zobaczymy jak w kolejnym to wyjdzie jak takiej dłuższej przerwy nie będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?