- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1679 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1679 Culés
2
My niedługo mam Atletico, Rayo, Betis, z taką grą spokojnie można te mecze przegrać, wtedy zrobiłoby się tylko 5 pkt przewagi. Mamy taką przewagę a człowiek nie jest spokojny.
1
@Kamiloza91 tu się zgadzam jak oni się tak będą kopać po czole jak dzisiaj to mam obawy że się zrobi gorąco
1
@Kamiloza91 Jakby wygrali to by mieli 7 pkt w takim wypadku i co to zmienia? Po co siać taki defetyzm?
0
@Mixtape Jak zagramy jak dziś to na bank zrobi się gorąco.
0
@barcelonaLM Ja nic tu nie sieje. Chodzi mi o to, że jak będziemy grać to może zrobi się niespokojnie.
0
@Kamiloza91 nie no błagam.
Po pierwsze to, że każdy mecz można przegrać nie znaczy, że nagle w lidze gdzie na 28 kolejek przegraliśmy 2 mecze, teraz przegramy 3 spotkania, grając 2/3 meczów u siebie.
Dodatkowo poza naszymi 3 porażkami potrzebne są 3 wygrane Realu.
Przewaga jest gigantyczna i nikt takiej przewagi nie przewalił w historii.
0
@Kamiloza91 nawet grając słabszy mecz to wciąż od Betisu czy Rayo mamy więcej jakości i mecz można wygrać. Na razie to po tej kolejce z 12 pkt nasza przewaga wzrosła do pkt 13 :)
0
@mekston Ja tu nie mówię, że już oddajemy mistrza. Po prostu z taką grą może być niepotrzebna nerwówka. Czemu mamy nie przegrać z Atletico i zremisować z Rayo, a wtedy z 13 robi się 8, to już się robi mała nerwówka.
0
@Kamiloza91 8 pkt na 8 kolejek do końca to wciąż byłaby bardzo duża przewaga.
Wciąż mielibyśmy zapas 3 remisów albo 2 remisów i porażki.
Real też pewnie z 1 raz min te punkty zgubi. (szczególnie jak będą w grze w LM i PK a przewaga wciąż będzie to i u nich nadzieja będzie mniejsza)