- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1377 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1377 Culés
0
Ancelotti dawno temu mówił że piłkarz nigdy ci nie powie że jest niezdolny do gry tylko ci powie że może grać. Wina leży po obu stronach. Po stronie Xaviego że go nie posadził wiedząc o problemach i po stronie lewusa który będzie grał wszystko żeby króla strzelców dobić w debiutanckim sezonie. Myślał że to tylko Girona i z kontuzjowanymi plecami ich ogra ale to nie jest Bochum.
1
@Emhyr Nawet jak Lewy powiedział mu że da radę to w trakcie meczu Xavi powinien otworzyć oczy, widzi że piłkarz łapie się co chwilę za plecy, nie radzi sobie z najprostszymi piłkami, a on go trzyma 90 min na boisku.
3
@Kinginiesta Ale jak oglądałeś mecz to widziałeś jakieś oznaki kontuzji łapanie się za plecy? Dla mnie on grał tak samo jak przez ostatnie kilka miesięcy czyli beznadziejnie
0
@Emhyr Ja widziałem ewidentne problemy w biegu, i trzymanie się za plecy po każdym kontakcie z rywalem
1
@Emhyr no widziałem i komentatorzy powtarzali to kilkukrotnie wczoraj, że Lewy po każdym kontakcie łapie się za plecy
0
@Kinginiesta A ja nie widziałem
0
@Emhyr kolejny kamyczek do ogródka Xaviego zarzadzanie minutami piłkarzy zajechał Pedriego i Dembele zawsze po 90 minut i cały mundial do tego grali . Nie potrafi posadzić na ławie gwiazdy jak gra z kontuzja . I olewanie młodych. Zdrowy ten młody napadizor z barcy b ,gorzej od lewusa by wczoraj nie zagrał.
0
@Emhyr To Ty w radiu może mecz śledziłeś....
0
@PatrykBarca Nie, oglądałem na francuskim kanale.
0
@Emhyr jakby nie było kazde wyjście w pierwszym składzie to dodatkowa premia, kolejna w przypadku wygranej. Bo oni nie zarabiają tylko stałej kwoty z kontraktu, są również dodatki za sklad czy wygrane mecze. Nie powie że nie może bo z conajmniej 50k euro przejdzie koło nosa.