- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1305 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1305 Culés
3
Z czego się ten Bozydar śmieje? Chłop mu strzelił gonga, co jest całkowicie sprzeczne z duchem gry, a ten uhahany xD
Komentarz usunięty
1
@hayek Nie tylko z duchem gry ale z duchem cywilizowanego człowieka w państwie prawa.
0
@Rust_Cohle ojoj, znowu zabolało i teraz przez 2 dni będziesz szukał rewanżu? :] odpalanko na pstryk
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle dzwoń po krzysiów, bo możesz nie udźwignąć sam.
1
@arasz1819 Ciebie to nikt nie udźwignie.
Trudno z mitomanstwem dyskutować skoro wykreuje swój własny świat i idzie w zaparte.
Z tym cię już zostawię dziś.
Po co się dalej pastwic nad tobą.
0
@Rust_Cohle tutaj kończysz, a za chwilę zaczepisz gdzieś indziej, bo ból dupska nie da ci spokoju. Przerabiamy to po każdej twojej kompromitacji.
0
@arasz1819 tak tak arasz.
I zaczepie :D dobrze, że się tego obawiasz i twoje gadanie, które jest aktem rozpaczy nic Ci nie pomoże i nie zmieni :D
Papa i do następnego
0
@arasz1819 "Przerabiamy to po każdej twojej kompromitacji."
To że sobie sam musisz coś udowadniać i wmawiac niczego nie zmienia :(
XD
0
@Rust_Cohle wiem, zawsze robisz to co ci mówię :] że też taki bystrzak się nie zorientował jeszcze. Piszesz te swoje bzdury non stop, jak typowy nołlajf, a wchodzimy w dyskusję tylko wtedy kiedy chcę się rozerwać. Wiem, że cię boli jak większość jest olewana, ale tak to wygląda ekspercie. Ile dzisiaj przegrałeś?
Edit, tak skończyłeś, że nawet odpisać nie dasz, a już następny pościk... to jest piękne.
0
@arasz1819
No nie dam.
Będziesz mi odpisywał tylko wtedy gdy Ci pozwolę :D
Widzisz jak tańczysz do mojej muzyki ?
0
@arasz1819 a teraz kończymy rozmowę.
Pozwalam Ci coś ewentualnie jeszcze napisać ( znaj mą dobroć ) i kładź się do spania
0
@Rust_Cohle Czyli chcesz robić to co ja. Dobrze, jak mieć idoli to wartościowych, chociaż po tym totalnym syfie, którym zaśmiecasz codziennie forum to chyba powinieneś sobie znaleźć idola bliższego tobie :]
edit. no ja kończę, pokaże ci jak się to robi.