La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

0

A ja przypuszczam że Barcelona w następnym sezonie przejdzie na 3 obrońców, coś jak City. Po to szukają kolejnego obrońcy jak Inigo(lewonożny), i kogoś kto może zagrać na wahadle jak Carrasco. I coś mi pachnie, że na prawym wahadle będzie Cancelo. 3-5-2? Co myślicie? To byłaby nawet formacja dla Leo fajna

0

@kamilop Na prawym 'wahadle', to będzie Dembele. I dalej będzie to 3-4-3, 2 skrzydłe, 2 interiory, 2 pivoty, 9, 3 stoperzy.

0

@Rewolucja123 Wiesz jak jest z Dembele, jest i nie ma. Klub szuka szuka prawego obrońcy, i to nam dużo powie. Foyth? Czyli grać będziemy dalej 4 obrońców,, Cancelo? Coś mi podpowiada że to może być on, i gra 3-5-2. Tym bardziej że możliwy jest powrót Leo, i mógłby obok Lewego "truchtać". Ale równie ważne jest pozbyć się np. Ansu i Ferrana

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?